Hirdetés

Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Bevallom őszintén én még mindig a tegnapi randi hatása alatt vagyok. Gyönyörű randi volt. Végig nagyon meghitt pillanatok voltak. Az egész napom hangulatát megalapozta ez a találkozás. Boldog voltam és ez látszódott is rajtam. Érdekes hogy a randik után mindig picit különbnek érzem magam. Én magamat nem tartom szépnek. De randi után mindig szebbnek érzem magam. Mert érzem Életemen hogy őszintén mondja amit mond. Eleinte nehezen fogadtam el hogy Ő másképp lát. Szépnek talál. Picit zavarba jöttem mindig amikor belesúgta a fülembe hogy gyönyörű vagy. Soha senki nem mondta még nekem és én érzem rajta hogy Ő tényleg őszintén így lát. Ez csodálatos érzés. Este vártam hogy hazaérjen de sajnos nem tudtam megvárni. Szeretem tudni hogy rendben hazaért e. Meg is írta csak akkor én már nem tudtam bekapcsolni a gépet. Este egy gyönyörű szerelmes levelet írt amitől egészen elolvadtam. Ma reggel. Mert sajnos csak ma tudtam olvasni. Éjjel fél 3 fele felébredtem. És annyira izgatott voltam hogy ma reggel beszélnünk kellene hogy nem tudtam visszaaludni. És persze attól is féltem hogy nehogy elaludjak. Sajnos csak nagyon kevés időnk volt. Jó ha volt negyed óránk. A randiról sajnos nem tudtunk beszélni mert arra már nem volt időnk. Pedig mindig akkor érezzük teljesnek a randikat ha utána megtudjuk beszélni közösen. Reggel szinte csak én beszéltem. El kellett mondanom neki egy változást bennem ami nagy fordulatott vett az életemben. Erről most még nem beszélhetek. Túl intim. :B Maradjunk annyiban hogy egyre nehezebben teljesítem a házastársi kötelezettségem. :U
    Ma nagyon kis vidám üziváltások mennek közöttünk. Épp most írta meg hogy simán többet érek mint egy jó pc. :) Ez igazán jó hír. Régebben beszéltük hogy ha összekerülnénk akkor is fontos szerepet töltene be az életünkben a gép. Az msn-nel kezdődött minden. Nagyon hiányozna nekünk. És hát a rengeteg szerelmes levél!!! Közel tízezer levél fejenként. Szerintem ha együtt élnénk is biztosan meglepném ŐT néha egy-egy levéllel. Meg az is valószínű hogy az üziváltások is megmaradnának. Biztosan csökkennének de megmaradnának. Szükségünk lenne rá továbbra is.
    Reménykedem abban hogy holnap reggel tudunk beszélni. Hiányzik már most. Vele teljes az életem és ha nincs velem akkor az fáj. Most még enyhe a fájdalom mert még érzem magamon a tegnapi randit. Még érzem az illatát és a borzongását amikor megcsókolt. Ezekre nincsenek szavak. Várom a holnapot hogy újra Vele ébredhessek. Lehet hogy nem mellette ébredem reggelente de az biztos hogy minden nap Vele ébredem. Ő az első gondolatom és Ő az utolsó amikor este álomra hajtom a fejem.

    Mindenkinek kellemes napot kívánok!

Aktív témák