Hirdetés

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Tegnap ott hagytam abba hogy a kapcsolatunk elején volt egy alkalom amikor kiderült...

    Kereken 2 hónap után azt hittük hogy akkor vége. Nem folytathatjuk tovább. Kiderült a szerelmünk. Kaptam egy üzenetet amiben az állt hogy be kell fejeznünk. Akkor azt hittük mindketten hogy soha többé nem hallhatunk egymás felöl. Kaptam egy búcsúlevelet de a végén a levélben ott állt hogy szeretné ha továbbra is írnék az érzéseimről. Picit féltem ettől mert nem akartam hogy még nagyobb legyen a baj. Félve írtam le minden szót. Éreztem hogy vár rám és szüksége van arra hogy ő is kiadja azt ami benne van. A levelekben és üzikben visszafogtuk magunkat egy kicsit de belül őrölt minket hogy vissza kell folytanunk az érzéseinket. Nagyon nehéz helyzetben volt és próbáltam neki segíteni mindenben. Éreztetni akartam vele hogy én mellette állok bármi is legyen a döntése. Borzasztó időszak volt de nem tudtunk elszakadni. Beszélgetni nem tudtunk. Még a legelején kaptam tőle egy ajándékot. Postán adta fel mert találkozni nem tudtunk. Egy olyan tárgy ami mindig nála volt addig. Azt hiszem ez igazán bizonyítja hogy mennyire fontos vagyok neki. Teljesen meghatódtam. Ebben a nehéz időben sokszor elővettem és olvasgattam az a levelet amit az ajándékkal együtt adott fel. Minden sora csodálatos volt. Tudat alatt talán éreztük hogy nem szabad és nem is tudjuk lezárni ezt a szerelmet. Szép lassan arra döbbentünk rá hogy átvészeltük együtt ezt a keserves időszakot és újra kimondhatjuk nyíltan egymásnak hogy mit érzünk. Újabb 2 hónap után tudtunk beszélni. A sors segített nekünk ebben. De legfőképp NEKI köszönhettük ezt a beszélgetést mert minden erejével azon volt hogy létre jöjjön. Ez a beszélgetés indított el minket újra. De most teljesen más volt ez a szerelem. Sokkal érettebb lett. Megtanultuk kezelni. Sokkal óvatosabbak lettünk a külvilág felé. Ő is nagyon sokat változott. Máshogy áll az emberekhez. Itt arra gondolok hogy főleg a gyerekekhez és a nőkhöz. Figyel mindenkire. És próbálja nyugodtabban viselni a gondokat bármilyen téren. Érdekes mert nem akartam megváltoztatni mégis változott. Mindketten változunk folyamatosan. Csiszolódunk egymáshoz annak ellenére hogy szinte mindenben egyek vagyunk. Ő egy picit pimaszabb volt régebben de én így szerettem belé. :B Most sokkal szelídebb lett. Talán ebből is adódik hogy miután volt ez a pici eltávolodás közöttünk utána sokkal mélyebb lett a kapcsolatunk. Csak ritkán tudtunk beszélni de akkor nagyon sokat segített nekünk az együtt lét. Nem engedtük el egymás kezét. Újra boldogok lettünk. Jöttek a titkos beszélgetések amikor mindketten szinte kiugró szívvel hallgattuk a másikat. Közben cseperedett a gyermekem is és Ő őszintén örült velem ha valami újdonságot meséltem róla. Sajnos itthon kezdett a nézeteltérések száma növekedni. Természetesen gyereknevelés ügyben. Párom szerint túlságosan anyás lett a gyerek és ez az én hibám. Párom családjában is vannak gyerekek és ők nagyon jól elvannak a nagyszülőkkel. A mi gyermekünk pedig nem szívesen van távol tőlünk. Ez a mai napig így van. Bevallom ez engem cseppet sem zavar. Az én gyermekem és nekem jó érzés hogy ennyire ragaszkodik hozzám. Ebből érzem hogy szüksége van rám. Nagyon szoros a kapcsolatunk és én ennek örülök. Ezt igazán egy anya tudja megérteni. Félreértés ne essék nem bántom ezért az apukákat. Csak rosszul esik amikor a szememre vetik hogy túl anyás.
    Szóval kezdődtek a gondok ahogy nőtt a gyermek. Mégsem voltam kikészülve ettől mert tudtam hogy a másik oldalon megértenek engem. Ő mindenben támogatott és támogat a mai napig ami a gyerekkel kapcsolatos. Régebben írt egy levelet amiben megírta ha találkoznánk és ott lenne az én gyermekem akkor hogyan játszanának együtt. Akkor ezt még megmosolyogtuk mert mindketten tudtuk ő nem közeledik a gyerekekhez. Szereti őket de nehezen tudna feléjük közeledni. Ebben rengeteget változott. Nagyon jóban van a gyermekemmel. És mindketten élvezik egymás társaságát.
    Persze ez nem volt mindig így....

    Kellemes napot mindenkinek!

Aktív témák