Hirdetés

Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Reggel nem voltam abban az állapotban hogy írni tudjak. Az embernek nagyon fáj ha a szemére vetik hogy rossz anya. Az a probléma hogy túl szoros a kapcsolatom a gyermekemmel. Nem értem ez miért bűn? Talán irigység lenne? Ááá azt nem hiszem.
    Ma ismét Életemmel ébredtem. Csodálatosat beszélgettünk. Igaz picit rövid volt de már hiányzott. Minden percben hiányzik amit nem VELE töltök. Fontos dolgokról beszélgettünk. Természetesen a holnapi napról ugyanis újra randizunk!!! Húúú teljesen elkényeztet ezekkel a sűrű randikkal. És úgy néz ki most megint picit hosszabb időnk lesz egymásra. ÓÓÓ úgy várom már. Van egy problémám amit mindenképpen élőben is szeretnék vele megbeszélni. A probléma az ami miatt ma nem tudtam korábban írni. Levélben és üziben már beszámoltam neki róla és mellettem van. Mint mindig. Köszönöm neked! :B
    Holnap megyek elé és várni fogok rá. Megbeszéltük kinek mi lenne a legjobb. És hogy lehetne a legjobb. ;) Hosszú lesz ez a mai nap és ráadásul nagyon nem várom a mai estét. Én a holnap reggelt várom!!! Nagyon! Szükségem lesz a forró ölelésére. Jobban mint valaha. És jól tudom hogy nem is kellene kérnem. Holnap amint megpillantjuk egymást én úgy érzem a legbensőségesebb ölelést fogjuk átadni egymásnak. Ez a randi is más lesz mint a többi. Sokat fogunk beszélgetni. Az izgatottság már belém költözött. Ma még nem is nagyon ettem. Egy bögre forró ital a kedvencemből és ennyi. Muszáj lesz ennem valamit mert kikapok. :) Randi előtt soha nem tudok enni. De megígértette velem Életem hogy minden randi előtt ennem kell!!! Eszek de azt soha nem merem bevallani neki hogy mit és mennyit. Ő is tudja hogy nem elegendő a mennyiség de soha nem bánt érte. Ő annyira megértő. Miért van hogy ennyire messze van tőlem? Persze. Hálás vagyok a modern világnak hogy napi szinten tarthatjuk a kapcsolatot. Vagy így-vagy úgy. De a közelsége az ami a legjobban hiányzik. Hogy ránézzek és érezzem mi az amire az adott pillanatban vágyik. És azt megadjam neki. Nem kérne semmit és nem is kellene hiszen minden rezdülését ismerném. Mert annyira szeretem ŐT!

    Várom hogy holnap legyen...

    További kellemes napot mindenkinek!

Aktív témák