Hirdetés

Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Tegnap nagyon sokat dolgoztam és elfáradtam estére. Az éjszaka újra nyugodtan telt. Reggel tudtunk beszélni de csak keveset. Közbeszóltak... Az a pár perc amit együtt lehettünk, nekem az is maga a csoda volt. Imádok vele lenni. Szóba került a holnapi nap. Ha minden igaz ma fog eldölni hogy tudunk e találkozni. Remélem hogy kedvezően alakulnak a dolgai és velem lehet. Nekem nincs akadálya hogy eljussak hozzá. A keddi randihely bevált nekünk így oda beszéltük meg a holnapot is. Most kezdtem el izgulni. Édes izgalom lesz ilyenkor úrrá rajtam.
    Ma megint kaptam versikét. Erre ébredtem. Miután visszamentem a reggeli beszélgetés után picit visszaaludtam. Édes volt az ébredésem VELE. És kaptam egy nagyon édes üzit is. Éppen az utcán voltam amikor érkezett és mosolyogtam rajta. Nem érdekelt hogy mit gondolnak mások. Egyszerűen nem bírtam ki nevetés nélkül. Sokszor előfordul hogy viccelődünk a randin és olyan jókat nevetünk együtt. Általában pikánsabb dolgokon szoktunk nevetni és mivel nem szoktam hozzá hogy én ilyenekről beszélek ezért többnyire zavarba jövök még. Jó szorosan az ölébe bújok hogy csillapodjon a zavartság bennem. Ezt Ő is tudja ezért ölelget és apró puszikat szór rajtam szét. Soha nem él vissza azzal ha elpirulok. És én sem éltem vissza a helyzettel amikor Ő pirult el. Annyira jó VELE! Már most hiányzik. Hiába találkoztunk pár napja. Nekem a nap 24 órája is kevés lenne ahhoz hogy beteljek vele. :B
    Remélem holnap reggel többet tudunk beszélni. És ha tudunk találkozni akkor ráhangolódunk így a randira. Ha randi előtt beszélünk akkor mindig egy nagyon szerelmes beszélgetés kerekedik ki. Arról nem is beszélve amikor utána beszélgetünk. ÓÓÓ ahogy jönnek elő a közös pillanatok. Na ezt nem lehet szavakban elmesélni. Úgy tervezzük hogy most többet fogunk beszélgetni. A múltkori randin nagyon hallgatag voltam. Életem kicsit megijedt hogy esetleg van valami baj. Pedig semmi baj nem volt. Hiszen ott voltunk együtt. Ráadásul hárman és nagyon csodálatos volt. Nehezen tudtam megszólalni annyira elérzékenyültem attól amit láttam és éreztem. Egy igazi álom volt az a pár óra. Most biztos nem lesz sok időnk. De ez egyáltalán nem számít ilyenkor. Nekem pár perc is maga a mennyország ha VELE lehetek. Nekem Ő az életem!

    Kellemes napot mindenkinek!

Aktív témák