Hirdetés

Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Tegnap reggel is együtt tudtunk lenni egy órácskát. Annyira jó VELE ! Nem lehet szavakba önteni mennyire szerelmes vagyok. :B Ez már nem a kezdeti szerelem amikor hirtelen minden belobbant bennünk. Ez egy nagyon mély és érett szerelem. Sőőőt több mint szerelem. Sok mindent meg kellett élnünk ahhoz hogy most ezt érezzük. Meg kellett tanulnunk kezelni a külvilág felé is ezt a csodálatos érzést. Ma reggel sajnos nem tudtam jönni hozzá. Gyermekem nincs jól és mellette kellett hogy legyek. Viszont így sem nélkülöztük egymást teljesen. Mivel nem aludtam szinte egész hajnalban így bekapcsoltam a telefonomban a rezgést. Éreztem hogy jönni fog hozzám. Nagyon sokszor van hogy megérzek egy-egy üzit hogy Ő most fog írni. És töbször előfordult hogy egy azon pillanatban írunk egymásnak. Ma is volt egy ilyen pillanat. Ezt el sem lehet mondani mennyire jó érzés. Kalapál a szívem és nagyon izgatott vagyok. Beleborzongok annyira csodás. Miután bekapcsoltam a telefont nem is kellett sokat várnom rá. Hallottam hogy megérkezett. Egy gyönyörű szerelmes üzivel ébresztett. Miután megírtam neki hogy nem tudok hozzá kijönni még visszaírt és küldött picinyaminknak gyógyölelést. Éjjel próbáltam úgy alakítani hogy kijöhessek hozzá. De nem úgy alakult. Rosszabb lett az éjszaka mint amire számítottam. Szomorú voltam hogy itt a beteg gyermekem és Életem is vár rám. Megértette hogy most nem lehetünk együtt és mellettem volt. Nagyon jó érzés érezni hogy itt volt velünk. Miután megnyugdtam hogy elmondtam neki miért nem tudok menni és ne aggódjon, elnyomott az álom. Ő kellett hozzá hogy visszaaludjak. Azóta már váltottunk üziket és kivételesen nem élem meg nehezen hogy ma reggel nem lehettünk együtt. Reménykedem hogy mihamarabb a gyógyulás útjára lép a kicsi gyermekem és újra oviba mehet. Nagyon jót tett neki az ovi. Sokkal nyitottabb az emberek felé. Ma sűrű lesz a program. De most mindenek előtt megírom Életemnek hogy szeretem. :B Biztos vagyok benne hogy érzi de tudom hogy jó hallani is. És néha egy kis huncutságot is bele lehet csempészni az üzikbe hogy érezze minden rendben van. Szerintem ezt fogom tenni most is. ;)

    Legyen mindenkinek kellemes napja!

Aktív témák