Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz muxi-muxi #7 üzenetére

    Teljesen igazad van, 4070Ti-t terveztem a 3070Ti helyébe, de végül 4080 lett a befutó, gondolva a jövőre, ami néha ugyan csak 2 év nálam, de általában 3-4 inkább. Ma adtam el a 3070Ti-t, szerettem azt a kártyát, a GTX1080 után már a 3060Ti is nagy ugrás volt QHD-ban, de igazából a 3070Ti-vel volt jól játszható néhány game, igaz a Cyberpunk inkább Ray Tracing nélkül, míg most a 4080-nal minőségre állítva a DLSS-t és minden mást ultrára sokkal jobban fut, brutál mit ki tudtak hozni belőle, 16GB vrammal szerintem el leszek egy darabig.
    A 4070 szerintem akkor lenne befutó nálam, ha maradt volna a 3060Ti és esetleg nem QHD monitorra váltok, hanem FHD-ra. :))

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

  • Elmör

    senior tag

    válasz De4d #37 üzenetére

    Vannak olyan címek amik még mindig meg tudják viccelni az embert egy 3070ti-vel, legalábbis amikor én vettem a stabil 60fps volt a cél vagy legalább 30, a lényeg, hogy ne ugráljon, mert akkor látom szaggatni, illetve mikrolaggolni. Ezeket nem tudtam úgy belőni, hogy mindig jó legyen 1440p-ben: Cyberpunk 2077, Watch dogs Legion, Metro Exodus, Last of us 1, Control, Hogwarts legacy. Legalábbis Cyberpunkban Ray tracinget el kellett felejteni, mert belvárosban diavetítés szinte egy ryzen 7 3700x mellett (főleg autózás közben) kint már nem volt gond, csak hát ugye nem úgy megy az, hogy majd én eldöntöm hol megy a sztori (egyébként nagyon tetszett, 100 óránál többet toltam), watch dogs egyszerűen kifutott a világból ha nem raktam elsimitást vagy vissza vettem a részleteket, de úgy sokkal csúnyább is volt meg sokszor töltötte épp előttem a textúrát be, Metro Exodust mindenki tudja micsoda kártya kínzó, Control szintén a Ray tracing nélkül volt okés, Last of us persze egyedi eset, de ezek mind most frankón mennek a 4080-nal. 4K-ban bőven elég volt a Mortal 11-re, Witcher 3 (nem az új patch), Forza horizon 4-5, Gta 5, AC Valhalla előttiek. :U Én ennyit tapasztaltam, nem örülök neki, hogy ilyen árak lettek, de ma már mi nem drága? 5 éves lesz az autóm és jobb ára van mint amikor vettem újan. A külföldi nyaralás amire szeptemberben megyek és kb 6 éve tervezem már majdnem 3-szor annyiba kerül.☹️

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák