Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paarthurnax

    senior tag

    Próbálok nem túl negatív lenni, mert eddigi hozzászólásaim sem voltak pozitívak a sorozattal kapcsolatban, de ez a harmadik rész egyszerűen megdöbbentően szar volt. Annyira lekötött, hogy háromszor "tekertem bele", aztán kimentem a konyhába mosogatni. Megértem, hogy ezt az oldalát is be akarták mutatni a háborúnak, de a rengeteg B kategóriás színész gyenge teljesítménye nevetségessé tette a legtöbb komolynak szánt jelenetet. Lehet ezzel a női nézőket akarták a TV elé ültetni, de hogy miért kellett három szex jelenet egy háborús sorozatba, és ezt miért kellett akkora átéléssel forgatni, hogy azt is láthatjuk mikor rakja be a csajnak... :U pont ennyit ért az egész.

    A következő rész bemutatója: [link]
    Ez a rész Eugene Sledge jelentkezéséről és kiképzéséről szól, ami azért érdekes, mert az egész sorozat két könyvön alapszik és az egyiket ez a faszi írta. A könyvet megvettem én is, de még nem volt időm bele kezdeni.
    A másik szálon a Cape Gloucester csatát mutatják be, ami Új-Guineán történt és a teljes (Cartwheel) hadművelet szempontjából fontos volt több ok miatt is.

    Diablo 3 - BoGyesz#1484

Új hozzászólás Aktív témák