Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devsey

    tag

    Sziasztok!

    6 éves monitorom megérett 1 alaposabb tisztításra, mivel már kajából származó folyadék is rászáradt ma.

    1. monitor kikapcs (megvilágítottam lámpával, ekkor szembesültem vele mi minden van rajta)
    2. enyhén csapvizes puha papírzsepivel nekiestem, helyenként erősebben kellett dörzsölni hogy tiszta legyen, de láss csodát lejött szinte minden, a maradék nagyon kevés csak kikapcsolt monitornál a monitort erősen megvilágítva látszik, mert lusta voltam és az már nem érdekelt...

    Mivel üzemi hőmérsékleten kapcsoltam ki, ezért a képernyő jó meleg volt és a víz nagy része 2-3 sec alatt elpárolgott róla, nagyobb cseppeket meg letöröltem szárazzal, és azért vártam 5-10 percet visszakapcsolás előtt.

    Nem karcolódott és semmi baja nem lett!

    Azért nyilván ha teheted valamilyen mikroszálas kendővel (vagy a gyári hozzáadott kendővel illetve szemüvegtörlő kendővel ha akad), illetve desztillált vízzel tedd ugyanezt, de úgy gondolom még mindig jobb mint valami drágább vegyszeres megoldás. Legalábbis előtte érdemes lehet kipróbálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák