Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    Sziasztok,
    Nemrég nagytakarítást csináltam, és gondoltam ha már itt vagyok, 3 év után először letakarítom a monitorról is a sok ujjlenyomatot meg szúnyogmaradványt. Egy Ajax alkoholmentes általános tisztítóval mentem rá, szépen letöröltem az egészet, lejött minden dzsuva, majd szárazra töröltem. Bekapcsoltam utána, gyönyörű, hibátlan volt a kép, 4-5 óra elteltével kikapcsoltam a gépet, addig is ugyanolyan tökéletes volt, mintha új lenne.
    Aztán másnap reggel bekapcsoláskor a monitor alján egy kb fél centi sugarú félkörben meg voltak halva a pixelek. 2 óra leforgása alatt oldalirányban szétterjedt, illetve felfelé is de csak kis mértékben, a Windows tálca magasságának 3/4-éig ér fel, és fehér-lila színű a folt. Majd kb 1 órával később függőleges irányban a monitor teljes magasságában, középtájt halvány csíkok jelentek meg.
    A tisztító vágta haza a monitort, vagy teljesen véletlen egybeesés és csak úgy megadta magát? Ha a tisztító a ludas, akkor miért? Alkoholmentes és teljesen szárazra töröltem áramtalanított állapotban.

    Gyanítom ez a monitor kuka... :((

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák