Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jhos910

    aktív tag

    válasz #74459392 #9 üzenetére

    Szerintem ez még nem értékelhető...a jótól meg még messzebb van. :DDD

    Egy munkánál mindig az a fő kérdés, hogy hova lesz kitéve, hol lesz felhasználva az adott grafika/illusztráció/stb. ?

    Kérdéssorozat következik:
    - Vida's toy candy az micsoda? Mert ha tulajdonnév akkor illene mindet nagy betűvel kezdeni! (nyelvtan óra régen volt de azért nem feledjük az ilyesmit)
    Fini Fizzy Jumbo Tornado ismét nagy kezdőbetűvel, ahogy a csomagoláson is van!

    - Miért ilyen kis mütyűrök a feliratok és a grafikák? Nem tudom, hogy hova lesznek ezek de tessék nagyban használni mindet, mert távolról is jól olvashatónak kell lennie. Tagolni kell a grafikát, meg kell vezetni a szemet az információk között.

    - Legyen átfedés a képek, szövegek, grafikai elemek között. Csalogatni kell a szemet!

    - Vékony talpas betű...ez távolról jól olvasható és dekoratív?(nem, leginkább folyószöveget szedünk vele :U ) Valami dísz- vagy reklámbetűt keress helyette.

    - Szerintem a szivárvány színű háttér nem szerencsés az ugyan ilyen színű termék esetén.

    - Attól függően, hogy ez hol lesz használva úgy kell a csomagméretet feltüntetni. Ha nem fontos akkor piciben kell csak feltüntetni, nem érdekli a gyereket, hogy mekkora kartonokban érkezik meg a tömege :D

    - Vízjel....nah ez meg minek? Nem gondolom, hogy ezt bárki is le akarná nyúlni tőled.... alul tüntesd fel a weboldalt ha gondolod, de akkor kiegészítő információt is érdemes rátenni, stb.

    Tessék egy példa a jó csomagolástervre.
    Itt egy letisztult, szép csomagolásterv.

    Most nem tudok többet írni, próbáld meg ezeket javítani és még segítek.

    Javaslom ha szeretnél még foglalkozni a szakmával és fejlődni akkor kezdésnek szerezd be ezt a könyvet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák