Hirdetés

Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    Üdv Mindenki!:)

    Szerintem mindenki különleges élvezettel olvasgatja itt a PH!-n a konfig-ajánló rovatot és mindenkinek beindul a fantáziája, hogy ő milyen gépet venne ha a pénz nem különösebben lenne tényező. Ezért is gondoltam, hogy akkor miért is ne írjuk ezt meg és legyen neki egy külön topic ahol mindenki elszálltan reptetheti fantáziáját? Persze ha a pénz egyáltalán nem lenne korlát, akkor mindenki csak az abszolút legdrágábbat venné, ami miatt a dolog elvesztené a varázsát. Ezért a korlát maximum 1 millió forint. Ez egyrészt egy szép kerek szám. Másrészt elég tág teret enged hogy mindenki kibontakozzon, de ugyanakkor azért mégsem enged a Sirius csillagig repülni. Ebből a pénzből kéne magát a konfigurációt összeállítani monitorral és hangrendszerrel együtt. Ez elég nagy kreativitást igényel. A cél a lehető legigényesebb és legjobb ''rendszer'' összeállítása. A továbbiakban, gondoltam rá hogy esetleg fölállíthatnánk egy zsűrit aki a hozzászólók összeállításai közül az első három legjobbat kiválasztaná. Meghirdetnénk a nyertest, aztán kezdődne az egész elölről. Elvégre a számítástechnika elég gyorsan változik hogy ennek ne legyen akadálya. Vagy lehetne oly módon is hogy nem periodikus lenne a dolog hanem folyamatosan aktív, időnként kiválasztanánk a legjobbakat és azok közül az abszolút legjobbat. Persze ez még ráér, majd idővel úgyis elválik hogy lesz-e egyáltalán és ha igen akkor hogyan.
    Visszatérve a dologra, szerintem a feladat egyáltalán nem egyszerű. Igen könnyű elveszni az árucikkek milliói között. Sok hasonlóan jó minőségű dolog van. Nagy tudást és sok tapasztalatot igényel hogy tudjuk mi a legjobb, ha egyáltalán van olyan. Ráadásul nagyon széleskörű ismeretek szükségesek, hiszen pl. már csak a hangrendszerekhez érteni olyan nehéz hogy szinte teljes embert igényel…
    Nos én reménykedem ennek a topicnak a jó kimenetelében, és remélem a kedves fórumozóknak is kedvük lesz hozzá, illetve kedvüket lelik majd benne. A gazdagok meg ötletet nyernek belőle;)

    Jó fórumozást!

    Üdvözlettel: SystemRoot

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

  • The DJ

    addikt

    válasz SystemRoot #1 üzenetére

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Aktív témák