Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Teasüti

veterán

válasz atillaahun #73 üzenetére

Amúgy röhögni fogsz, de előbb-utóbb eljön az az idő is! :K
    Tasker-ben látok annyi fantáziát, hogy ház automatizálást is meg lehessen csinálni vele.
    Csak plugin kérdése egy-két meglévő alkalmazáshoz. :)) (kell legyen már andoid-ra is intelligens ház alkalmazás)

(#75) atillaahun
    Sokallom azt a 20 megát ilyen kevés profil mellett.
    Jelenleg 25 aktív profilt használok (bár nem mind aktív egyszerre) és 17 Mb Ram-ot kér az App.
    Próbáld meg optimalizálni, egymástól függővé tenni a profilokat.
    Én ezt úgy oldottam meg, h lehetőleg hasonló, vagy azonos eseményeket ne figyeljen egyszerre, csak egy context, illetve ok-okozati eseményeket sem kell figyelni állandóan. Pl fölösleges mondjuk "phone idle" eseményt figyelni, ha nem volt előtte hívás, stb. És ha van mondjuk egy phone ringing context-em, akkor az a profil kapcsolja be a többi profilt, ami a telefonálással áll összefüggésben (phone offhook, phone idle, caller, volume, whatever). Sok ram-ot lehet spórolni az ilyen trükkökkel. :K Meg akku üzemidőben és cpu időben sem mindegy, hogy szerencsétlen telefon 30-40 profilt figyel, vagy csak a negyedét. :)
    Ha a projektjeimet megnézed (és úgy importálja be őket a program, amilyen státuszban elmentettem, akkor megfigyelheted, hogy a hasonló context-ű profilok egyást kapcsolgatják ki/be. Pl a cpu governor, ha 50%-nál több az akku, vagy ha kevesebb. Így kettő helyett máris csak egy profil aktív egy időben. :K

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés