Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaddeNNNN

    őstag

    Ha ezt most valamelyik Ipon-os alkalmazott látja, akkor engem rövid időn belül meglincselnek.
    Szóval úgy esett az eset, hogy az Asus A8N-SLI SE-m kicsit több áramot kapott a kelleténél, és megsült az északi hidam. Telefon, garancia, visszaküld. December vége felé volt, szóval majd csak januárban tudják megmondani. Szerdán hívnak, hogy a garancia érvényes, DE nincs készleten SLE-SE-jük, így egy eggyel jobb SLI DELUXE-ot tudnának helyette felajánlani ráfizetés nélkül. :Y Természetesen áll az alku. Másnapra jött a futár.
    Mondjuk, azt azért tegyük hozzá, hogy az SLI SE-m drivere volt benne, és nem adtak hozzá olyan fém hátlapot a ház végébe.
    Tudom, ajándék lapnak ne nézzem a hátlapját.

    Ja a másik történet, ez korábban esett meg, megrendeltem a fent nevezett Asus A8N-SLI SE alaplapot, de volt egy kis ''gubanc'' a futárral, így később kaptam meg. Cserébe megígérték, hogy a következő vásárlásomnál ők állják a házhozszállítás díját.
    Mivel akkoriban akartam VGA-t venni, ez jól is jött, mivel náluk találtam emberi áron egy inno3D 7900GS-t, így lett mindennel együtt 48900 Ft-ért vga-m, ami köszöni szépen hibátlanul megy.

    szerk: lemaradt az, hogy végtelenül korrekt cég :R

    [Szerkesztve]

    To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

Új hozzászólás Aktív témák