Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz ttt #14 üzenetére

    Ezt se tudtam. Mondjuk ez már baromira túlkapás szerintem. Ha megvettem egy kópiát, vagy egy streamet, akkor annyiszor játszhassam már le, ahányszor csak akarom. Nyilván érthető, hogy miért nem így van, de akkor se teljesen korrekt. Mert akkor ha úgy döntenek, hogy semmit se csinálhatok... akkor semmit se csinálhatok. Akkor se, ha erre semmi (jogi-erkölcsi) alapjuk nincs.

    Ha van mondjuk 50 vetítés, amikre azt hazudom be, hogy alkalmanként volt rajta 10-15 ember, de valójában voltak átlagban 250-en, akkor azzal nem tudnak mit kezdeni. Max. ha minden terembe küldenek embereket, akik megszámolják, hogy mennyi néző van. Trükközni minden más esetben lehet... kamerával, súlyérzékelővel is.

    De ha már mindenképp kell kód, én akkor inkább úgy próbálnám csinálni, hogy nem a lejátszáshoz magához kell kód, hanem ha lejátszom, akkor küld valami kódot. Persze papíron ezt is meg lehetne kerülni, de ha a vetítőnek mindig online kell lennie, akkor talán kevésbé problematikus. Mondjuk akkor már eléggé hasonlít az eredeti elképzelésre, de szerintem az elv miatt még mindig jobb, mert bár figyel a nagytestvér, de legalább nem ő dönti el, hogy mit és mikor csinálhatok...

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák