Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vivo

    csendes tag

    A régi gépem felett kicsit eljárt az idő, most nézek utána egy új gépnek, egy TabletPc-nek. A tapasztalatokra vagyok kíváncsi, főleg az érdekel, hogy melyik típussal mennyire jól lehet rajzolni.

    Mivel távmunkában, mint grafikus/programozó dolgozok, így fontos számomra a mobilitás, hogy egy-egy vázlatot/rajzot gyorsan létre tudjak hozni, ezért választottam a következő gépemnek egy tablet pc-t.

    Eddig a leg szimpatikusabb model az LG LT20-asa, ez a jelenleg 320+ÁFA árával még az ehető szinten van, ráadásul a pen-t a wacom gyártja, ami külön biztosíték számomra, mert már közel 8 éve dolgozok wacom táblával és eddig hibátlanul teljesített.

    A másik szimpatikus model az IBM/Lenovo X41-es, de ezt jelenleg Magyarországon még nem lehet kapni, és félek, az ára is több lesz, mint az LG-é.

    Legolcsóbban a Mamutban láttam egy tablet pc-t

    a Clevo T210V-t, bruttó 130e körül, a meglepő, hogy erről a típusról semmi infó nincs a neten (a tajvani nyelven kívül - de abba nem vagyok otthon ), ráadásul
    egy 1Ghz-es !!! VIA Antaur !!! processzor van benne.
    Ezek alapján nem voltam meggyőzve, hogy ez az álmaim tablet pc-je, de ha olcsón akarnék egyhez hozzájutni, akkor talán megérné a próbát.

    Másik kérdés, tehát, hogy ki mit tud az Antaur processzorról.

    Egy biztos, fut vele a Windows XP

    A végtelenbe és tovább!

Új hozzászólás Aktív témák