Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sainthun

    csendes tag

    Sziasztok!

    A következő a problémám!
    Váltottam IP tv re ami modemcserével is járt, ez 2 hete történt meg. Előtte semmi gondom. Azóta időszakosan jelentkezik olyan probléma, h nem tudok weblapokat megnyitni csak többszöri próbálkozásra, ilyenkor pingelni sem tudom az oldalakat, ha nagy nehezen megnyílik egy akkor ott egy ideig tudok randalírozni amíg valami úgy nem gondolja, hogy állj és megint semmi nem elérhető. A legérdekesebb, hogy közben a torrentem max sebességgel képes dolgozni, vagy ha speedtest oldal éppen meg van nyitva akkor a sebességem hibátlan. Olyan mintha a modem bizonyos DNS átjárókat nem engedne aztán engedi, nem értem. Vag ynem lenne a modem kompatibilis :-) lol . Mind 2 gépem ugyan ezt csinálja, egyik XP wifivel csatlakozik a modemre, a másik win 7 kábellel. ( mind 2 ot már ujra is telepítettem tűzfal off nod 32 már off . A szolgáltató azt mondta náluk minden rendben 3x jelentettem hibát 3x megoldottak a hibát bár én nálam nem járt sennki, a szuperszervíz azt mondta 8k kiszállás + 3k 1/2 óránként de ha a probléma időszakos akkor tuti hogy a szolgáltatónál kopogtassak tovább.

    ötleteket kérném mit tegyek, ha végleg nem tudok megoldást találni vagy biztosra menni h a szolgáltatónál van a gond akkor kihívom a szuperszervízt azt elfogadja a t-kabel, ha meg hülye vagyok es a géppel van a gond akkor kifizetem a lóvét

    tx

Új hozzászólás Aktív témák