Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siszibatya

    tag

    Sziasztok ! :)

    Lenne pár kérdésem hozzátok . A válaszokat előre is köszönöm ! :R

    IPTV mekkora sávszélességet vesz fel MB/s vagy Mbit/s értékek érdekelnének 1-2 ill. 3 Tv-re ?

    Nyilván sima és Hd adásoknál különböző értékek vannak. Én úgy gondolom kell lenni egy minimum - maximum értéknek is , amivel számolni lehet.

    Ezt az értéket le kell vonni az adott sávszélességből és ennyi marad netezésre.

    Ha jól értelmezem / gondolom a dolgokat ebben a témában :

    1000Mbit/s csomag esetében még elviselhetőnek tartom a fenmaradó sávszélességet, de a kisebb 250Mbit/s csomagnál már megakaszthatja a folyamatosságot / gyorsaságot véleményem szerint ha még netezni / letölteni és filmet nézni szeretne az ember .

    Ez még csak 1asztali gép vagy laptop , de ha még van mellé másik asztali gép vagy netán mobil és tablet ?

    Azt tudom , hogy rourtertől is sok függ és az is , hogy 1000 lan porttal szereltek a továbbiakban csatlakoztatni kívánt eszközök vagy sem .

    Tudom , hogy már van lehetőség 2000Mbit/s csomagra is , esetemben én nem tartanék rá igényt.

    A következő dolgokra is kíváncsi vagyok :

    Csatornaváltásokra hogyan reagál veszít a sebességéből a net , gyorsan váltja az adókat ha kapcsolgatunk ?

    Több Tv-n való csatornaváltogatásokkal mi a helyzet , hogyan reagál ?

    Én egyébként 1db asztali és wifin keresztül laptop és néha wifi-n keresztül ritkán mobilon netezek/ frissítem az appokat / rendszert mobilon .

    Üdv.: Tamás

Új hozzászólás Aktív témák