Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raider21

    aktív tag

    válasz DJ. Ru$y #85426 üzenetére

    Szerintem egy szaki lehetett nálad is, ugyan úgy mint most nálam.

    Szerintem az automatika engedékenyebb, úgy mint ahogyan nálam is volt 2,5 napig, olyan 47-48/15 Mbit/s -re lőtte be a sebességet, pedig nagyon is 100% -on pörgött a pont 50 Mbit/s -et tudó vonalam. (Nem tudta már "gyárilag" az 55 Mbit/s -es letöltést, amit elvileg kellene teljesítenie.)

    Nálam egy Speedport Entry 2i HGW van kb. 1/2 éve, viszont mivel ez 2016 szeptemberi kiadású a matricája szerint, a hardver és boot verziója az V1.0.1, míg szoftveresen V1.0.0 HU T2P3. (Ha jól tudom, akkor a korábbiaknál a hardver verzió is V1.0.0 volt.)

    Kellene az a Vectoring nagyon!!! Meg igazából az összes olyan előfizetőt, aki még ADSL2+ van, és egy viszonylag normális kiépítésű, az 50 -es netet még épp tudó VDSL2 rendszernél gyűri a 20/1 -es csomagot, át kellene tenni mondjuk 30/5 -ös VDSL2 -es netre. Egyből sokkal kevesebb zaj, stb. lenne a rendszerben, és egy sokkal korrektebb szolgáltatást lehetne nyújtani.

    Mert jó az a marketing duma, hogy pár Mbit/s kiesés nem okoz akkora problémát. Nem is morogtam a föntebb írt értéknél, de amikor ez leesik 42/12 Mbit/s értékre, akkor azért az már ajtócsapkodásra ad okot, hogy a letöltésnél a meglévő sávszélességed 12,5% -a, míg feltöltésnél a meglévő sebességed 20% -a tűnik el, mint a kámfor. :P :(

    raider21

Új hozzászólás Aktív témák