Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    válasz bzolika10 #84027 üzenetére

    Nekünk anno ugyan ez volt. Amikor bármiféle csomagmódosításnál egy ügynök megnézte a VDSL2 elérhetőségét, a válasz az volt, hogy elérhető, és mehet a 30Mb/s-es csomag. Aztán kétszer is, végül még is csak megakadt abban a módosítás, hogy állítólag nem elérhető a VDSL2 nálunk. Abban a pillanatban amikor már ajánlatot kértem az IPTV-re is, már más lett a helyzet. Egyből volt VDSL2 elérhetőség, dupla helyről jóváhagyva, meg minden. Persze végül az egész IPTV igényt visszamondtam a francba, mikor el kezdtem számoltatni az elérhető internet sebességeket azzal és nélküle az ügynökös ügyintézővel. Harmadszorra így sikerült kicsikarni, hogy a féltve őrzött szabad VDSL2 portra át legyek rakva, egy sima internet csomaggal, ami önmagában biztos kevesebb pénzt hoz nekik, mintha még kértem volna TV-ét is. A lényeg amúgy annyi, hogy szemét egy banda, szarok az adatbázisok, és még üzletpolitikailag is, a te kis 20 Mb/s-edre natúrba nem éri meg neki elhasználni a VDSL2 portot, egyszóval, mocskos egy kelet európai banda, és kész.

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Új hozzászólás Aktív témák