Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EasyLife

    aktív tag

    Sziasztok!
    Gondoltam felhívom a telekomot, hogy akkor megnézzük azt a csomagváltást amit még januárban beszéltem velük, ha már se híre se hamva az entertain tv-nek. Jelenleg családi hd, 120-as net és alap telefonom van 3db set-top boxal magenta 1 csomagban 11.740 helyett idéntől hála az internet áfának 11.831 Ft ért!!!!(Kösz rtl és tv2)
    Na most úgy kezdődött hogy nálam nem elérhető az 1000 megabit műszaki előminősítés szerint, mondom az kizárt, mert optika van behúzva és 2 méteres reklámtáblák jelölik az egész városban, hogy már itt is elérhető, akkor kis türelmem kéri megkérdez egy műszakist kb 5 perc múlva mondja, hogy megkérdezte minden oké mehet az 1000 megabit. Hurrá akkor számoljunk! Ami januárban még 11.800 körül lett volna (sajnos már nem emlékszem pontos összegre) most közölte, hogy 13.294 ft lenne. Mondtam, hogy januárban kollegája nem ezt mondta, de azt mondta hogy akkor valamit elrontott a kollegája mert ez januári árlista szerint ennyi. Szerintetek? :F Akinek hasonló kombója van ti mennyit fizettek? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák