Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • johny.attila

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szeretném kikérni a véleményeteket az alábbi ügyről, mert nekem már kezd kissé szürreálissá válni az egész...

    A héten új házba költöztem, a III. kerületbe, leellenőriztem előtte, és a környéken a Telekom szolgáltat lakossági netet. A honlapjuk szerint 120megabites a maximum amit meg lehet ide rendelni. Egyeztettem telefonon az ügyfélszolgálattal, ahol szintén ezt mondta az ügyintéző, majd meg is rendeltem a bekötést, időpontot is egyeztettünk, hogy a beköltözés napján már legyen internet. Meg is érkezett a brigád az előre megbeszélt időpontban, kiszálltak az autóból, nézelődtek, majd közölték, hogy "ők az optikai csapat" ide pedig rézkábel kell(??!?!) visszamondják a rendelést én telefonáljak vissza a telekomhoz, rendeljem meg újra, de rézkábeles szolgáltatást. Majd ebben a pillanatban sarkon fordultak, beszálltak az autóba és elhajtottak. Én azonnal telefont ragadtam, felhívtam a telekomot, ahol a kedves ügyintéző hölgy sem nagyon hitt a fülének, leellenőrizte többször is, és állította, hogy márpedig ők szolgáltatnak ott szélessávú optikai kábeles netet. Majd megkért, hogy várjak, megpróbálja elérni az alvállalkozót, akik kijöttek, hogy pontosan mi történhetett. Fél óra után sem járt sikerrel, így abban maradtunk, hogy visszahív majd. Na hát én nem hiszek ezekben a visszahívásokban (természetesen nem is lettem visszahívva), így másnap reggel ismét telefonáltam, hogy mi a helyzet. Ismét felvázoltam a szituációt, majd ekkor már a 3. ügyintéző is állította, hogy márpedig ide kell hogy tudjanak optikai kábelt húzni, szintén fél óra várakozás után körbekérdezett, hogy mi történthetett, de nem tudott érdemi információval szolgálni, csak annyit, hogy rézkábelen max 1(!!!) megabitet tudnak szolgáltatni... Végül azt mondta hogy továbbitja a dolgot a műszaki osztályra, és majd felhívnak engem valamikor, és kiküldik a telekom saját szerelőjét, aki "más szemszögből fogja nézni a dolgokat"... Itt tartunk most...
    Szerintetek lesz ebből valaha szélessávú internet? Vagy kezdjem temetni a dolgot?
    Köszi szépen a válaszokat előre is! :)

    Attila

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák