Hozzászólok Aktív témák

• Bence008

tag

Üdv! Múlt hét szerdán váltottam NetMánia XXL-ről NetMánia 1000-re. Előtte stabil 120/50 körüli sebességem volt egy évig, majd csütörtökön megtörtént a felfelé váltás (kaptam SMS-t, szerződést stb.) és lett 190/30. Péntekig vártam, aztán bejelentettem, mert a garantált (300/50) sebességet se éri el, nemhogy a gigabitet, a feltöltés pedig rosszabb lett. Azóta annyi történt, hogy ma reggel volt kint szerelő, megmérte a saját laptopjával, újrarakták a profilt, ezután is megállapította, hogy lassú és szerinte nincs elegendő betáp, majd átadta az ügyet a "NOK"-nak. Magyarul csak azért vártam 3 napot, hogy lemérjék a helyszínen a sebességet, mert nem hitték el, hogy rossz... Lemérte, nem tudta megcsinálni és elment. 72 óra elteltével sem hárították el a hibát, és a gyakorlatban semmilyen előrelépés nem történt egy sebességmérésen kívül, én viszont múlt hét óta a legnagyobb csomagot fizetem. Mindössze annyi tájékoztatást kaptam telefonon, hogy nincs lezárva a hibajegy. Véleményem szerint az nem hibaelhárítás, hogy lefuttatnak egy speedtest.net mérést... Főleg, hogy a központból már rámértek 3 nappal ezelőtt és mondták, hogy rossz. :C Ha tényleg nincs elég betáp, akkor az nem mostanában lesz kijavítva szerintem, tekintettel arra, milyen lassan dolgoznak. Mennyi idő után kérhető kötbér? Optika, 29-es körzet, és egy faluról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

A következő meghívók kérhetők: MONESE: €20 vagy £20 ajándék + ingyen kártya, CURVE: £5 ajándék + ingyen kártya. Keress privátban!

Hozzászólok Aktív témák