Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • otps

    aktív tag

    válasz #78121280 #63770 üzenetére

    Sziasztok!

    Tök véletlenül találtam ezt a tök jó posztot.

    Egyrészt: miért nincs benne a legelső, összefoglaló posztban?

    Másrészt: miért nincs ez összeszedve valahol ebben a formában a Telekom honlapján? Azt mondta az ügyintéző, hogy csak telefonon tudja megmondani. Ilyen balkáni módszerek gondolom, tartsuk sötétben az ügyfelet, jobb, ha nem tudja, mi az ábra.

    Harmadrészt:

    Magenta 1 NetMánia 10Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.000 Ft + a mobilcsomagod
    Magenta 1 NetMánia 20Mbit/s + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.000 Ft + a mobilcsomagod

    Pl. ezt így hogy: az OK, hogy valahol csak 10Mbit/s elérhető, de ahol elérhető az 20 is, ott is előbb megpróbálják a 10-est eladni, minek kell több az ügyfélnek ugyanannyiért? Megtörtént eset. Komolyan, ettől jobb lesz a Telekomnak, ha ezen sz@rrágnak? Nem is értem.

    Negyedrészt: ha felhívom az ügyfélszolgálatot, az automata csajnak miért autotune-özték olyanra a hangját, hogy az ügyfél legszívesebben megfojtaná? Amúgy nyugodt ember vagyok. Az embernek nem természetesen ilyen a hangja. direkt ezzel idegesítik az ügyfeleiket, hogy kikeverik a lehető legidegesítőbb telefonos hangot?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák