Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    válasz Thulcandra #6599 üzenetére

    Ilyen nekem is volt 1 évvel ezelött, és ugyan ezek a siemens cuccaim voltak még 2002-ből. Én is cseréltem mindent modemet szűrőt, de ugyan olyan szakadós volt a kapcsolatom. Esti órákban a modem a kapcsolatot 20 percenktén elveszette. Szóval nem nálam volt a hiba, a D-link modem csak abban segített hogy gyorsabban szinkornizált újra. A gond úgy lett megoldva hogy minden héten tettem hibabejelntést. Csináltak egy hétig valamit majd vissza kérdezték hogy jó-e, én mondtam nem, aztán megint csináltak valamit megint kérdezték hogy jó, még mindig nem volt jó, aztán 3 hét után úgy hívtak fel, hogy most már elhárították a hibát és biztos jó és a hibabjelentést lezárják. Ezután tényleg jobb lett nem szakadt, de azért este a pingem magasabb volt a szokotnál, de ezzel már együtt tudtam élni. Valószínű a központ gagyi, vagy a hálózat szar arra felé nálad szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Új hozzászólás Aktív témák