Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronam

    addikt

    válasz vigyori78 #59160 üzenetére

    Nálam sem lassú, sőt még gyorsabb mint ami előtte volt ZTE router. A jelerősséggel sincs probléma, 4 szintes házban lakunk, és a legalsó szinten is majdnem maxon van a jelerősség telefonról. Hibabejelentés már többször is megtörtént. Az első után 1-2 nappal kaptam egy sms-t, hogy javították a hibát, de semmi nem javult, a 2. a héten történt, ma volt itt a Telekomos forma, átállította a csatornát a routeren, és ezzel le is tudta. Hatalmas "balszerencsémre", egész délelőtt gond nélkül ment wifiről minden oldal, ami igen csak ritka, de pont akkor volt jó amikor jött, így nem igazán tudott vele mit kezdeni. Intruder2k5 is mondott jó pár dolgot ami probléma lehet, de sajnos semmi nem javult. Megpróbálom a héten egy másik routerrel, ha azzal sem lesz jó akkor újra hívom őket.

    (#59162) MY2K: Átállítottam délután a beállításokat a torrent kliensben, semmi javulást nem tapasztaltam. Kiléptem a programból, ugyanúgy fenn áll a probléma, és mint írtam, csak pár oldal nem jön be, rejtély!!!!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák