Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Beni2360 #58583 üzenetére

    1 - Nyilván, ha alapból nem szemetel a HD-adás, akkor nincs mit tesztelned.

    2 - Ez is egy szürke valami, még akkor került ve, mikor analógot kellett analógra és rádióra osztani.

    3 - Ezt nem tudom, gondolom mindenki, mert nincs alternatíva. Invitel egy kalap fos, UPC is az volt eddig, a T meg a régi kábel-szolgáltatót vette meg, szóval TV-vel nagyon sok helyen ők voltak, mivel eleinte Invitel csak telefont+netet adott, UPC meg nem volt sehol. A Rubicon volt az első, aki korszerű hálózatot húzott be a házba, azt vásárolták fel.

    Írtam már, hogy 50/5-ös a net, amiből 52/5,6 jön át 8-as pinggel. Kíváncsiság kedvéért toltam egy tesztet HD adás és SD felvétel mellett is. A HD adás szokása szerint akad, de ugyanúgy átjött az 52/5,6 8-as pinggel.

    4 - Nálunk nem lesz kérdés, hogy átmegyünk-e. Telekomtól 62+21 csatorna + 50/5-ös net + telefon havonta ~14.000 Ft. Digitől 92 csatorna + 500/200-as net + telefon havonta 5700Ft. Az egyetlen fájó pont a Discovery elvesztése lesz.

    Nézegettem a megoldásaikat, Digi-től lehet kérni CI-kártyát is, azt meg olyan STB-be dobom be, amilyet nem szégyellek venni. Ha akarom, építhetek egy fullos HTPC-t és abba is betehetem.

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák