Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomeek

    csendes tag

    Sziasztok.

    Gondom következő. A nagy T nél volt netem 1 Mb/s kőkemény. stabilan jött is a cucc 130-131kb/s. váltottam 2 Mb/s sebességre. 3 perc egy restart és már 260-264kb/s volt a tempó lefelé. (ADSL net telefonvonal) Gondoltam legyen jobb. Ugyebár felfelé bármikor átállhatsz. akkor legyen. akcióban van most 25Mb/s. közli a hölgyemény a telefonba,hogy azt nem lehet mert ahol lakom ott a műszaki okokból kifolyólag nem lehet csak a max 8Mb/s. Ok. 2hétig nem történt semmi egyszer csak a sebességem 480-510Kb/s A speedtest is csak 4-4,5 Mb/s sebességet mutat. a letöltési sebesség is ezt igazolja mert ugyebár közel 1Mb/s sebességnek kellene lennie 8Mb/s sávszélnél. Őket felhívni már egy hete nem lehet se levélre nem válaszolnak. Modem csere viszont nem volt még az amit az 1 megáshoz adtak. D-Link DSL360r tipusú. lehet a modem miatt lassú?, :(((

    Légyszi valaki segítsen mert nemtom mit tegyek. DSLAM-ról hallottam,de akkor ezt miért nem mondják ,hogy messze laksz paraszt és soha nem lesz 8Mb. Köszönöm a segítséget. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák