Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz ludsimon #50247 üzenetére

    ]Igen igen ahogy mondod, itt vannak a kis dobozkák már az oszlopon hév másik oldalán már kötik is befelé a házakba a digit, 2 év rabiga letelik máris tűzök át off vége.

    Más: Múlthét kedden rendszerkarbantartás tartottak felénk 16-ker Cinkota, és azóta ezek az értékek fogadnak a hwg-ből
    eddig minden érték pozitív volt a jelerősségnél, az utolsó 4 darab csatorna letöltésnél mindig 40dB-volt , a feltöltésnél meg ilyen magas értékek nem voltak soha csak 42-43 max.
    A rendszer csak splitterekből áll(meg egy 4-es osztóból a tévékhez) a kicsi csillapítás miatt, plusz zajszűrők a tv ágban, nincsen tap sehol, tap-al kaptam ilyen értékeket még kezdetben azért is cseréltem.
    Azt megfigyeltem hogy ahogy romlik az idő az értékek is egyre rosszabbak ez a légkábel és hideg kapcsolata is lehet? vagy esetleg beraktak csillapítót valahová, csak az alközpontba dolgoztak egész nap, nem jöttek ki az oszlopokhoz.
    Csak azért gyanús a dolog, mert azóta vannak ezek az értékek, bár a hideg is csak nemrég köszöntött igazán be.
    Net nem szakad fennakadást nem tapasztaltam, tv ágon sem.

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák