Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vivce

    csendes tag

    Na most én nagyot csalódtam a t-ben...Váltottunk mi is Sat tv-re, és mellé megemeltettük a netet 4-ről 8 megásra...Másnapra át is volt állítva a net, (mivel kicsit messzebb vagyunk a központtól) jött is úgy 680-710 kb között a le, és 46-48 a fel...mostanáig. Múlt vasárnap este fél kilenc körül észrevehetően belassult, a le és feltöltés is...Értem itt a belassulást: le 560-580, fel 27-34k... és ez tart egészen másnap reggel negyed 9- fél 10 ig... utána megy a "normál" sebességen. Mindig is sokat használtam a netet, de ilyennel még nem volt dolgom (torrentnél is ez van) a T nél... Még régebben olvasgattam fórumokon, h. ilyen kaki a T-s net, olyan kaki, de nem értettem, akkor nekem miért nem...De most már értem, és érzem, h. milyen is az, amikor nem megy minden úgy, ahogy kéne, nem azt kapod a pénzedért, ami megilletne. Most kezdjek el reklamálni nekik? Mert a Sat TV bekötést is húzzák ám rendesen (dec. 19-én rendeltük), van még 5 napjuk, de olvastam valahol (lehet, h. itt), h. akik dec 20 előtt rendelték, azoknak január végéig kell bekötniük, akik utána, azoknak februárban fogják csak kötni... Ennek talán nem így kellene működnie. Mindegy, ma vagy holnap megejtek egy beszélgetést a kedves T-sekkel, h. ugyan hogy gondolják már ezt?!
    Más is tapasztalt ilyet mostanság? :F

Új hozzászólás Aktív témák