Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    Most megint dícséretet érdemel a T-online, bár már erősen gondolkozok, hogy lemondom az egészet. Tegnap fontos futamon volt, de jött egy kis eső és bontott net verseny közben. Ekkor betelt a pohár, mert ha kicsit esik az eső, már nem lehetett netezni, mert szakadozott. Elvileg 8Mbites csomagot rendeltem, erre álltalában csak 6 -ot kaptam, de néha még annyit se.
    Tegnap dühömben éjszaka betelefonáltam az ügyfélszolgálatra, hogy nem tudom használni a netet, és ezt már nem lehet elviselni...stb. Ezt mondjuk már párszor megtettem, és a sebesség miatt is panaszkodtam, de akkor azt mondták nem tudnak vele mit csinálni. Most megmondtam nekik, hogy bontani akarom a szerződést, és nem vagyok hajlandó kifizetni a 36k -t se a hűségnyilatkozat miatt. 13k -ért havonta nekem normális netet adjanak, nem szakadozós lassú szart.
    Erre ma reggel megjelenik a műszakis emberke, (akit már volt időm megismerni, mert havonta 2* biztos mindig ki kell jönnie), és bejelenti, hogy megoldották a problémát. Átkötötték a vonalat egy másik érpárra, valamiket kicseréltek minden oszlopon, és láss csodát, 912kbit/sec -el jön a letöltés, és stabilan annyi, nem ingadozik.
    Azt nem tom, hogy a vihar gondom megoldódott -e, de elvileg azzal se lesz már több gondom.

    Szóval le a kalappal a T-online előtt, mert gyorsan intézkedtek. :R De ha nem hozom fel a szerződésbontást, akkor az életben soha nem történt volna semmi.

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák