Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    Nemértem... Vacakol ez a hülye iptv... pedig optika... de ha a végberendezés olyan, amilyen, mindegy...
    Fél óráig indítgattam újra a STB -ket., májtéhóm képernyőig jutottak, majd annyi. Átviszem a másikat, bedugom, működik, majd az eredetit. Elindul, de nem vált csatornát, nem reagál semmire. Másik távirányítóval sem. Kikapcsol, áramtalanít. Majd be. Erre elindul. Működik, megy a csatornaváltás is. Visszahozom a saját dobozt, beüzemelném, de először nem működik, csak egy ismételt újraindítással...
    Az a furcsa, hogy a tegnapi (jun. 17) kaptam egy szerelmeslevelet. A levél jun. 12 ével keltezve. Tartalma: 10058 Ft -ot be kellene fizetnem, mert korlátozni fognak. Májtéhóm felületre felmegy, semmi nyoma ennek a számlának, csak a szokásos havi számla, amit azonnal befizetek bankkártyával, ám a havi számla, és a tartozás pénzösszege egyáltalán nem stimmel.
    Ma t-pontba elmegy, megmutat a számla, tartozok e, vagy sem. Ügyintéző nem érti, a rendszer szerint nincs tartozásom, és korlátozás sincs.

    Norbi0517: Hagyd békén az analóg fővonalat! Ne akarj digitálisat helyette, csak parasztvakítás, csak a szívás van vele.

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák