Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teodor52

    senior tag

    válasz Teodor52 #29312 üzenetére

    Utólag leírnám hogy javult a helyzet!

    A vonalszakadást netmánia m-es csomagra hivatkozva indokolták,így visszatettek netmánia s csomagra.De mivel az csak 10Mb/s-os így kérvényeztem a netmánia m csomagnál korábbi csomagot mibe voltam előzőleg az pedig a dsl családi 15 Mb/s amiből kicsivel több mint 12Mb/s-os sebességet hozta is a hálózat!Azt mondták hogy nem lehetséges mert az új csomagok a netmánia így csak arra lehet előfizetni illetve gyengébb csomagra visszaállni!Tettem egy panaszbejelentést amire jött a válasz levél formájában hogy a dsl családira visszaállítanak és az árkülönbséget ami a dsl családi és a netmánia m-es csomagra vonatkozik 2 hónapra visszamenőleg azt jóváírjuk a számláján,hisz a netmánia csomag nyújtotta sávszélességet nem tudtuk biztosítani!

    Egy érdekesség a dologban hogy mikor januárban a netmánia m-be voltam és nem volt szakadás illetve 12-13 Mb/s-os letöltési sebességem meg is volt miért nem szakadozott a net miért csak rá 1-2 hétre mikor már 1 hónapja benne voltam a M-es csomagba!?

    Az ügyfélszolgálat a hálózat amortizációjával magyarázta!Természetesen nem hittem el!

Új hozzászólás Aktív témák