Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lakatosturbo

    aktív tag

    Múltkor meg írtam hogy 2 hét elteltével a megrendelés után az iptv elkezdett beszaggatni ekkor valaki mondta hogy jelentsem be hibára meg is tettem egyből kapcsoltak egy emberkéhez elpanaszoltam neki azt monta hogy 4X kapocsjam ki meg az iptv egységet és elkezdi magát frissíteni a doboz ha ezután se javul a helyez hívjam megint hát nem javult semmit így ismét felhívtam de már másik embert kapcsoltak elpanaszolom újra a dolgot felvette a hibajelentést elkezdték tesztelni a netet 2 nap múlva a dolgok nem vátoztak hívott az ürge hogy javult-e valamit mondtam nem oksa átadja a szerelőknek a hibát másnap kaputelefon csöng hogy telefon szerelő vagyok fellengettem megnézett mindent nem csinált semmit csak a közelünkbe lévő elosztó dobozban valami árnyékolt dolgot cserélt ki de így se változott semmi telefonált párat majd elment 2 nap megint eltelik hív az ügyfélszolgálatos hogy valami javulás mondom semmi mondta semmi gond keresik tovább a hibát egyszer felhív egy szerelő hogy mikor tudna feljönni mondom neki most is ráérek jött a fazon laptoppal rádugta az elosztóra elindította VLC playert asszem hálózati média megnyitása és oda beállította hogy UDP 239.1.1.209 port 12345 vagy 1234 ezzel megkerülte a set top boxot hogy ha szakadozik rajta a felvétel akkor tudják hogy vonalhiba sajna abba az időszakba nem volt szaggatás mondta hogy nem zárja le a hibajelentést majd újra hív. Amikor elment előjett a szaggatás rá egy órával. Na megint hív a faszi mondtam hogy még mindig van szaggatás mondta ok másnap jött egy másik embereke a latoppal valami progit elindított nézte rajta a számadatokat felírta és elment. Másnap reggel jöttek 3-man a faszi laptoppal fel a lakásba a másik kettő meg a környékünkön lévő másik elosztódobozba és ott teszteltek valamit mondta nekem a szerelő hogy tegnaphoz képest rosszabodott a dolog összepakolt majd elment telik múlik az idő egyszer csak arra leszek figyelmes hogy a szaggatás megszűnt másnap hív a szerelő hogy minden rendben van-e én montam neki nagy elégedettséggel hogy igen ezután elmondta hogy egy kábelszakaszt kellet kicserélniük én megköszöntem hogy megcsinálták és azóta semmi gond az iptv-vel minden müxik Internet telefon tv.

    Origin: viktorvill Steam: viktorvill

Új hozzászólás Aktív témák