Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85154688

    törölt tag

    Sziasztok!Érdeklődni szeretnék tőletek.Ha le szeretném cserélni a T-home-tól kapott DSL-360R modememet egy jobb típusra akkor fel kell venni a kapcsolatot a szolgáltatóval?Mert olvastam olyat,hogy a modem az a szolgáltató tulajdona,és ez alapján azonosít engem a hálózaton,ha egy új modemet szeretnék akkor azt meg kell indokolnom a szolgáltatónak,hogy miért akarom cserélni,és az új modemet be kell regisztráltatni,vagy hogy működik ez az egész folyamat?Vannak valami speciális beállítások amit el kell végezni esetleg?Még egy kérdésem lenne,a modem DSL-360R a szolgáltatómtól kaptam kb 2 éve,de már előtte is használatban volt lehet látni rajta,nincsen vele semmilyen különösebb probléma,viszont olvastam róla hogy bizonyos használat után tönkremennek benne a kondenzátorok,netszakadások stb.és az a helyzet,hogy kb 1 hónapon belül egy teljesen új számítógépet vásárolok és az lenne a kérdésem,hogy ha esetleg hirtelen tönkremenne a modem,pl zárlatot kapna,kidurranna egy kondenzátor stb.akkor az nem vágja-e tönkre az új gépemet,pl a modem nem tud-e káros feszültségeket adni a számítógépnek amitől pl. tönkremegy az alaplap,vagy a rajta lévő integrált hálókártya?Igazából emiatt fontolgatom a modemcserét,de ha nem szükséges akkor nem cserélem,csak azon félek,hogy ha hirtelen eldurran a modem akkor nehogy vigye az egész alaplapot.Bocsánat a tudatlanságom miatt.Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket,várom a véleményeteket.

Új hozzászólás Aktív témák