Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiritex

    veterán

    válasz revidra #18707 üzenetére

    Nekem is ugyanez a csomagom van, 25/5, szintén plazma tv-m, panasonic, és sajnos nem tudom mire gondolsz.. jó lenne egy jó minőségű fotó. Én nem tapasztalok semmi ilyesmit, ha esetleg átkapcsolok az iptv-re, mert különben az ingyenes 6 adót nézem mindigtv-n, valamivel jobb a minősége, és ott a HD tényleg HD, nem úgy mint az iptv-nél, de ilyen elmosódást akkor sem tapasztaltam soha iptv-n.. Nem lehet, hogy csak egyes adásokkal van baj? Illetve a tv-ben minden elektronikus képjavító algoritmust érdemes kikapcsolni!

    Írod, hogy a felére romlott. Mihez képest? A régi analóg jelhez képest? Mert ha igen, akkor ott valami gebasz van, mert nálam kb. 20-30%-al jobb az analóg minőségénél. Vagy a crt tv-vel hasonlítod össze??

    Mondjuk az tény, hogy egy JÓ jel sokkal szebb plazma tv-n, de mivel sokkal precízebb, érzékenyebb szerkezet mint egy crt tv, így a hibák is sokkal inkább kijönnek. Bár mondom, nálam plazma tv-n az iptv képe jobb, mint korábban ugyanazon a tv-n az analóg jel képe.

    [ Szerkesztve ]

    Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Új hozzászólás Aktív témák