Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    üssetek agyon, de megfordult a fejemben, hogy átpártolok a digi szolgáltatásaira!
    a napokban lejár a net hűsége, és heteken belül az iptv is, tájékoztattak is, hogy vagy hűség újra, vagy jön a drága listaár...
    listaárat természetesen nem kívánok fizetni, mondjuk a hűséges áruk sem kimondottan olcsó, pláne a digi áraihoz képest nem...
    hűséggel fizetek 11590 ft-ot (kábelnet extra + iptv családi + prémium opció), a hűség nélküli árakat inkább nem is írom le...
    a digi hűség nélkül is jóval olcsóbb, mint a t-home hűséggel, egyedül a felvétel lehetősége nem lenne adott náluk, de egyrészt nem nagyon hiányozna, másrészt van asztali dvd író/video kombóm, amivel megoldhatnám!
    amikor ideköltöztünk, akkor volt aktív digi tv, analógon néhány csatorna gyengébb minőségű volt, de ahogy a házban néztem, a digitálissal nincs gond, és én természetesen utóbbit kérném!
    a digi csak 6100 ft lenne havonta!
    vagy ha megpendítem a dolgot a t-nél, akkor esetleg kaphatok barátibb árat hűséggel a jelenlegi hűséges 11590 ft-nál?
    vélemény?
    a t-s szolgáltatással nincs problémám, csak az ára, meg azért megmaradt bennem az ígért 4 - 5 napos (szerződésen már várható 7 nap) bekötés, ami a szerződéses 30 napot is meghaladta egy kicsivel - pedig a kábel már a lakásban volt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák