Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz hackeeeee #17119 üzenetére

    Hát azért hidd el hogy jó a nagyobb sávszélesség, és most itt nem csak esetleges filmletöltésnél kelhet (fú csúnya rossz fiú), hanem legális játékok létöltésénél is jól jöhet, mondjuk mikkor valaki steam-en keresztül szed le játékot és nem fél egy nap múlva akar játszani hanem minél hamarabb, vagy ott van már az Origin is,
    Egyre jobban átállnak csak a kód árusítására az online áruházak és majd utána lehet letölteni a komplett játékot (nem ritkák a 15Gb-os játékok se), jó tudom hogy ezeket csak egyszer kell letölteni de azért ne keljen már pár napig töltögetni egy játékot

    Nekem pl pont tegnap jött jól hogy nem a régi 3megás nettem volt hanem a 15megás, mert bf3 játéknál csináltam egy Telepítés kijavítását, és ere letöltötte az egész frissítést amit eddig kapott a játék nem csak az utolsót, 3,4Gb adatott, a régivel negyed-fél napot elszórakozott volna vele, így meg 40perc alatt megvolt

    Egy bizonyos sebesség felet tényleg mindegy de 30Mb alatt szerintem nem

    (#17121) hackeeeee
    alap telefonnál meg 6% nő az ár

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák