Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz villamos #16852 üzenetére

    Helyzet az hogy a 5jegyű jelszót most "változtattam" meg (nem kaptam ilyen jelszót) és most csináltam egyet, ha belépek ez van fő helyen
    Ön korlátozott jelszóval lépett be, ezért személyes adatai nem láthatóak.
    A korlátozást postai levélben érkező aktiváló kód segítségével oldhatja fel

    Ha rámegyek :
    My T-Home/Szolgáltatásaim/Az Ön internet előfizetése/Reszletek -re ott van egy olyan sor hogy Email fiókok na ott ez szerepel
    (Korlátozott belépés miatt személyes adatai nem jeleníthetők meg )

    Tehát ha minden igaz, meg kell hogy jöjjön a kód és majd utána tudok rendesen belépni, és akkor már hátha elérem az emailt is

    Amióta bekötötték a nettet(kb 2hónapja) 3x is elment a nettem, vártam pár percet vagy amikkor észrevettem(24órába megy a gépem) utána vártam perceket de semmi a Pirelli PRG A4201G ledjein semmi szokatlan nem volt, ugyanazok voltak zöldek mint szoktak , ekkor kihúztam majd újra bedugtam, mikkor "felállt" utána volt nett, szerintem lefagyott
    Mitől lehet ez?
    Torrent túl sok kapcsolata okozhat ilyet.
    Nem olyan sűrűn jön elő hogy nagyon idegesítene de kicsit zavar.

    El lehet azt érni valahogy hogy amíg be van kapcsolva gépem addig egy ip-n maradjon a nett(van hogy több napig hétig megy kikapcsolás nélkül) , mert már többször előfordult hogy írtam az emailt(citromail) és mire a küldésre nyomtam kidobott a citromail(kezdhetem előröl), szerintem azért mert közbe új ip-t kaptam és ezért újra belépést kért
    De hosszú lett

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák