Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz havri1 #15458 üzenetére

    Ez a szar akár percenként eldobálja a kapcsolatot, ha rájön az 5 perc.
    Meg eleve egy zárt rendszerű szirszar kínai vacak, amióta idehozták, már kedvem lenne megtaposni és falhoz vágni. Ez odáig fajult mostanra, h már komoly önuralmamba kerül, h ne üssem vágjam.
    A dlink modem-em és a dgl-4300 után ez egy orbitális nagy visszalépés, tisztára a kőkorszakban érzem magam. :W

    Édes istenem, syslog default még csak be sincs kapcsolva, jelszót már át se állítom az alapról, mert pár újraindítás után úgy is elfelejti.

    Amúgy gyanús, h a logokban az van, h kernel: intrusion.
    Sztem ezért szakad a netem.
    De ez azóta van, mióta csomagváltás volt. Előző csomagban és a fenti eszközökkel nem voltak ilyen bejegyzések a logban.

    Próbáltam rákeresni, a jelenség nem ismeretlen, ezer örömmel ki is zárnám a tűzfalon a megfelelő címeket, de... ja hogy még tűzfal sincsen a kezelőfelületen! :Y :W :W

    No comment. Gondoltam már rá, mikor idehozták, h oké, ahogy gondoljátok, én viszont arra gondolok, h akkor majd szerzek én saját eszközt e helyett a routernek látszó tárgy helyett, csak épp 30k-tól indulnak a vdsl modemek. :W :W

    Ez az én nagy bajom, dióhéjban. :U

    szerk: most is családi csomagban vagyok és váltás előtt még azt sem tudtam, h már van utódja az adsl-nek. Ha ezt előre tudom, h nekem technológiai váltás lesz, inkább maradtam volna a régi és lassú és drága csomagomnál, amivel stabil eszközeim voltak 24/7 és központilag is csak egyszer kétszer ment el a net pár órára a két év alatt. Sztem én voltam az egyedüli, aki furcsállotta, h miért fikázzák a t-online-t. Na, most én is beálltam közéjük. :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák