Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    Sziasztok
    Sok év után szeretnék visszatérni a Telekomhoz, mivel elhozták kisvárosunkba az optikát.
    Először is nagy kérdés, hogy a házon van még tőlük egy parabola, kötnek-e még sat tv-t az optika mellé, vagy már csak iptv elérhető? Azért lenne ez jó megoldás, mert így szinte semmit nem kéne kábelezni a nappaliban lévő tv-hez. Bár gondolom a válasz nem.
    Látom, hogy már csakis kizárólag wifis routerrel hoznak be netet, na ezt én ha lehet kihagynám a képletből, van nekem egy kiváló routerem, állítható-e az ő készülékük bridge-módba? Ha igen, ezt én is meg tudom tenni, vagy csak központilag ők és külön kell kérni?

    Vidéken hogy néz ki ez az optika dolog, mindig megvan a garantált 1 gigabit, vagy azért esténként lemegy szépen? Érdemesebb ezért talán a 2 gigabites opciót kötni, ha ott a garantált sávszél is nagyobb? Csak egy picit drágább de a gépeim 1 gigabitet tudnak, ezért feleslegesnek érezném a 2-t.
    Illetve milyen kábellel jönnek be a lakásba, egyáltalán hogy néz ki egy optika bekötés?

Új hozzászólás Aktív témák