Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3laX

    addikt

    válasz Kaba #128124 üzenetére

    Fórumot még nem próbáltam ezekből :).

    Nincs másik szolgáltató. 2018 májusában lett megvéve az Invitel hálózat Digi oldalról, akkor át lett adva másik cégnek a város. Invitel-->>>>Invi16, akkor elkezdett romlani a ping sok probléma volt, közben láttam elkezdték kiépíteni az optikát Digi/Telekom oldalon is. Most 2 hónapja mondom azt, hogy talán visszatért a régi Invitel, ami azóta már a 3. cég inkább. Invinetwork. Digi 4Mbps, Invinetwork 30 lenne, ha InvinetworkTVt is kérnék, de megoldottam egy koax DigiTV/Invinetwork 60Mbps VDSL-lel. Rég óta ki vagyok én már akadva :). Itt az épület melletti kertesekben már 2019 október-novembertől van Digi/Telekom FTTH is. 2021 nyarát éljük. Többit tudjátok. Na megnézem azt a Telekom fórumot ;). Köszi a segítséget. Sajnos semmi pozitív nem történik, szóval én sem tudok már olyan jó fej lenni. Ki lenne ezek után?

    15,5 év PH tagság után az Invitel volt az egyik, most pedig a Telekom a másik "nagy" bűntetésem.

    Szerk.: Március 29-én már azt hittem minden ok lesz, mert jött a szerelő. Meglepett rohadtul, mert teljesen szét volt barmolva itt minden. Mondtam neki mióta próbálok több pénzt adni a Telekomnak Magenta1 eggyüt veled, azt mondta annyi idő már nem kell. 2 hét. Azóta eltelt 2,5 hónap. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák