Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Voice24

    őstag

    Hali!
    2-3 napja írtam két csatorna "eltűnéséről" és a Műsorújság app hibájáról, amire valaki írta, hogy a ma bekövetkezett kiosztás-változás miatt lehet, ma indítsam újra a boxot, és jó lesz. Nos, nem lett jó. Még áramtalanítás előtt is megvolt a hivatalos változtatás, vagyis eltűnt a listából a History2 és az RtlSpike. De a Műsorújság app továbbra sem mutatta a nálam eltűnt Rtl2HD-t és a Spíler2HD-t, az app 165-ig mutatja a csatornákat, és abban nincs a két adó. Az egyik boxomon, amin manuálisan átmozgattam őket, ott megvannak a beállított helyen (8-as és 22-es), természetesen a másik boxon nem. Ami még fura, hogy az appban a csatornalistában a 8-as és a 22-es üres, ki van hagyva a listában, 7-es után 9-es jön, 21-es után 23-as. Utána mindkét boxot áramtalanítottam, de az újraindítás sem segített, az appban új párosítást is csináltam, az sem oldotta meg. Ja, megpróbáltam a telóm mellett egy tablettel is, ugyanúgy csak 165-ig mutatja a listát, és ugyanúgy nincs benne a két eltűnt adóm.
    Én már feladom, rászánom azt a 10 percet, és a másik boxon is manuálisan odapötyögöm a helyükre az eltűnteket, de roh@dtul idegesítő.

Új hozzászólás Aktív témák