Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Boond #119437 üzenetére

    Igazából egyik szolgáltatóé sem 100%-os, az Invitelé sem volt. A Telekomé amikor ideköltöztem, pont azt írta, hogy van a címemen optika, utána derült ki, hogy még a telefonunkat sem tudtuk áthozni, mert nem volt szabad érpár.

    Viszont a COVID-19 miatt én már egyébként sem hívok szerelőt a lakásba, egészségügyi biztonsági okokból, ennek meg ki tudja, hogy mikor lesz vége... szóval elkönyveltem, hogy Vodafone-os maradok. Annak ellenére, hogy Youtube-ra rendszeresen töltök fel, nekem a 22 mbps felfele is elégséges.

    Csak érdekességként írtam le, hogy lakhat valaki elit környéken még nem feltétlen lesz az országos nagy szolgáltatókból is mindegyik jelen... Amúgy ez annyira igaz, hogy:

    https://prohardver.hu/tema/t-online_internet_t-home_tv_hdtv_barmi_gondod_van_gyere_es_megoldjuk/hsz_49617-49617.html

    Szóval nem zargatom őket, egyébként is a Vodafone-nál hűségem van nyárig, és úgy néz ki, hogy folyamatosan hosszabbítva is lesz, akkor is ha megjelenik a Telekom. Még vásárolni is este járok és csak a Tescóba, hogy minél kevesebb emberrel találkozzak, és csak kenyérért, mert még dobozos tejből, kukoricakonzervből, egyéb tartós ételekből hónapokra elegendő van felhalmozva, ásványvízből is. Illetve délben hozzák a kaját, leteszik a lépcsőházba, fertőtlenítés kívülről ...

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák