Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    Nincs valaki benne véletlenül komolyabban ebben a t-online-os témában?

    Az a szitu, hogy az otthoni netem még axelero-val indult, de a történelmet kihagyva ott tart, hogy pár éve költözéskor lemondtam a régit és rendeltem egy újat, mivel teljesen logikátlanul így nemhogy nem kellett fizetni az átkötési díjat, de nagyobb sávszélt kaptam ugyanannyiért, és még az első 3 hónapban fizetni se kellett a havidíjat, viszont azóta is 10500Ft-ért kapok 400kb/s letöltési sebességet, ami mára már elég gyengusz. Viszont a munkahelyem fizeti a havidíjat juttatásként és emiatt nekem nem baj, hogy lejárt a hűségnyilatkozat. Azt sejtem, hogy akkor olcsóbb lenne, ha újat kötnék, de nem akarok újat kötni, újabb hűségnyilatkozatot aláírni, mert nekem tök mindegy mennyit fizetnek ki helyettem és nem tudom meddig lesz ilyen juttatásom Gyurcsóti programjait nézve, de ha nem lesz akkor viszont inkább mobile internetre állnék át, ezért nem akarok kábeles hűséget, viszont az most sem mindegy, hogy mennyivel töltök le.
    Nem lehet valahogy elérni, hogy azt a szolgáltatást kapjam, amit kifizetek? Csak mert mára ugyanennyiért nagyobb sávszélességet ad a t-online is nem? Vagy akinek már régen lejárt a hűségideje az le van szarva? Ez a lényeg tömören? Hogy van ez gyerekek?

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák