Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    van egy érdekes gondom, hátha tudja rá valamelyikőtök a választ:

    notebook otthoni wifivel, most is erről írok. mivel egyszerre sok dolgom van a neten, gondoltam, jó lesz nekem ha viszem magammal a gépet, egy GPRS-es vodás cuccla jól el is lennék, menet közben 99% levelezés folyik. namost, voda előfizu mellé kértem 200 megás netet, sharp GX 25, ill GX 29es telóm van, mindkettő tudja a bluetoothon keresztüli modemes kapcsolatot. tehát bt-szal kapcsolódok modemes kapcs kézzel beállít, próbálkozik, regisztrálás a hálózaton, de ezen kívül semmi. recovery disc elő rendszer újrarak, ugyanis onnantól, hogy a vodás modemes genyával vacakolok, a wifim korlátozott kapcsoaltot mutat, nem is megy semmi, pedig egy másik gép is folyamatosan megy ugyanonnan...voda honlapról connect me leszed, gx 25 drivercdről driver felrak, voda honlapról connect now leszed, felrak, ténylegesen mindez eredmény nélkül. 3. napja vacakolok vele, nem akarja az igazságot...kaptam a havertól egy pcmcia gprs karit, driver leszed, az sem megy, wifi korlátozott kapcsolatot mutat, recovery cd újra be.....nem tudom, hol a hiba, de rendszersen rakok össze gépet, hardverileg- szoftverileg kb közepes szinten állok, de kissé hülyén érzem magam, mint egy beginner....mi lehet a megoldás?

    UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

Új hozzászólás Aktív témák