Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benceje

    csendes tag

    válasz F1DO #20 üzenetére

    Üdv Mindenkinek!

    A mobilinternettel kapcsolatosan néhány szösszenet:
    T-mobilosom van, volt, lesz .... DEEEE!!!

    Ha használható a 3G hálózat akkor nagyon korrekt (net kártyával laptopban, illetve N70 modemmel laptopon) fejből nem tudom az elért sebességet, de használható.
    Viszont ahol nincs 3g, ott csak a régi 56,6-os modemek sebességének felel meg. Katasztrófa. Csak levelezésre, illetve böngészésre használható.

    Akik kis csomagos előfizetésben gondolkodnak: sok weblapon vannak pld.:pdf állományok... röpülnek a Mb-k. Szóval 50 Mb karcsú (tudom, nézőpont kérdése)

    A másik: voltam EU-ban, használtam ott, én naiv. Csak GPRS -no 3G- és nem adatforgalomnak számlázták: 50-es csomagom volt, de senkit nem érdekelt, perc alapú hívások: 24 Mb forgalom 50.000 Ft volt (levelezés naponta, 5 napon keresztül)! Szóval aki külföldön akarja használni, készítse a pénztárcát!

    Normális netezéssel, csak böngészéssel 50 Mb véleményem szerint nem sok. Nálam volt olyan hónap, hogy 1 nap alatt elfogyott. Mielőtt vki megkérdezi otthon van ADSL, de vidéken azt nem tudom használni. Ezért nem fizetek elő nagyobbra. Levelezéssel, amennyiben kérdez-felelek, kérdezek a játék, akár 2 hónapra is elég lehet(ne).

Új hozzászólás Aktív témák