Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Felettébb nyugalmasan telt az éjszakánk. Ennek sok oka lehet. Szerintünk a legfontosabb az hogy végre valahára jövő héten elkezdhetünk dolgozni ha minden jól megy. Ez még csak nagyon erős ígéret de ettől máris jobb a hangulatom. Nyami!
    Nem is tudom mit írjak a tegnapról. A szokásos napi rutin zajlott. Édes elment dolgozni hajnalban én pedig elvittem cuncikát oviba. Hazafelé beugrottam péksütiért édesnek majd bevittem a boltba neki. Pár percet beszélgettünk és hazajöttem. Reggeliztem és házimunkát végeztem. Picit kirakóztam is unalmamban. Nagyjából ez történt délelőtt. Majd lementem édes elé és közösen bevásároltunk. Hazajöttünk és ettünk. Utána irány az ovi és hazahoztuk cuncikát. Mivel a Zoli nem ért rá ezért a Balázst is haza hoztuk. Az este nyugalmasan telt. Cunci be volt sózva végig. Olyan kis cserfes kiskacsa volt. Korai fekvés az elengedhetetlen kiskifli/nagykifli elalvással.
    Annyi volt az izgalmas rész hogy Zoli megkapta a hírt a munkáról.
    Ma nyugodt és szerelmes hétvége kezdődik. Sok lesz a bújás és az ölelgetés. Szükség is van rá hogy kimutassuk mit érzünk a másik iránt.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák