Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit hulla vagyok. A takony elöntötte a fejemet ezért nem aludtam valami jól. Ráadásul a hó is esett éjjel. Még nem tudom mennünk kell e ma dolgozni. Remélem hogy kellünk mert minden fillér jól jön most.
    Tegnap egész korán visszaértek édes és cuncika Fehérvárra. Már fél 10-kor vártak rám a plázában. Bementem eléjük mert a hajamat le szerettem volna vágatni. Egy hirtelen ötlettől vezérelve cuncika haja is le lett vágva. Nagyon szép lett! Igazi nagylány lett ezzel a csajos frizurával. Nekem is levágták a hajamat így most egy darabig nem lesz rá gondom. Miután végeztünk a fodrászatban ettünk egy pizzát a don pepe-ben és beültünk picit legozni a legokiállításhoz. Tényleg csak egy picit játszottunk mert mindenki fáradt volt. Még egy gyors vásárlás és már jöttünk is haza. Itthon kis délutáni alvást rendeztünk majd utána átmentünk megköszönteni a Zolit a 34. szülinapja alkalmából. Picit beszélgettünk és jöttünk is haza. Azután már csak a szokásos esti programok voltak. Édesen összebújva aludtunk el.
    Cuncikával semmi gond nem volt. Azért hazaérkezése után még kell pár óra mindig hogy teljesen feloldódjon és újra nyitottan közeledjen hozzám. Még kell neki idő hogy teljesen átálljon erre a helyzetre.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák