Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nyugis éjszaka utáni szép ébredés és negyed óra COD MW2. után vagyok már. Persze a reggeli tisztálkodást és a kávét is letudtam. Nagyon szuper ez a játék. Nem játszok vele csak akkor amikor nem veszek el tőlünk időt. Fontosabb édes és cuncika mint a gép...
    Tegnap mi vittük reggel a gyerkőcöket oviba. Cunci nagyon ügyes volt. Ilyenkor reggel összevont csoportban vannak a gyerekek. Semmi sírás nem volt pedig a Balázs picit pityergett. Édes miután lejárt a délelőttös műszakja felült cuncival és Balázzsal a pesti buszra és elvitte az apjához. Holnap reggel kapjuk vissza őt.Nagyon hiányzik! Érdekes volt hogy megkérdezte az apjától miért kell neki hozzá jönnie. Miért nem maradhat anyával örökre. A helyzet elég ciki lehetett még ha ez amolyan gyerekszáj is volt és biztos vagyok benne amikor látótávolságon kívülre kerültek édesék akkor már örült az apjának. Balázzsal nagyon össze vannak nőve. Igazi barátok lettek. Valszeg legközelebb is elkíséri édest és cuncikát. Először ült életében metron. Nem is tudta mi az. Nagyon édes lehetett amikor életem magyarázta neki hogy a föld alatt megy alagútban. Erre Balázs kérdése:-Akkor vakond vezeti? :) A következtetés jogos... ;)
    Munka: Tegnap némi veszekedés után felállítottuk a székrendszer nagyobbik részét és a speckó taréjszelement. Zoli nem akarta ezt csinálni. Folyton olyan munkába akart kezdeni aminek nincs még itt az ideje. Jól leordibáltam a fejét amin berágott. Majd lehiggadt és tette a dolgát. Csinált jó pár képet a telefonjával mit végeztünk eddig. Majd valamikor kimentjük gépre és akkor lehet dobok fel.
    Ma már szarufákat fogunk a manzard felső felé is tenni. A tetőnek ma kezd majd igazán tető formája lenni. Vagyis lassacskán lesz belőle valami.
    Ma hozom Imrust és Zsanit hozzánk így a holnap reggeli naplóírás el fog maradni.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák