Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Már hajnali 2 óta fent vagyok. Érthetetlen hogy pont azon a napon amikor aludhatnék kivet az ágyikó..Mondjuk már 3 óra van ami majdnem reggel. Édes is felébredt. Lehet kizavarom kávét főzni. :D
    Tegnap egész jó napom volt. A munkánk sem terhelt nagyon le és egyszerre értem haza édessel. Ő tegnap délelőttös volt és ma nagy örömömre szabadnapos. Kicsit bosszankodtunk a fizetésén mert nem írattak alá vele egy papírt amivel jóváhagyja hogy adják neki az adóelőleget oda így megrövidítettek minket 11 rugóval. Kukim kivan..
    Munka: Talpszelemen kiszintezése. El is felejtettem lejegyezni mekkora balfékek voltak a kőművesek. Persze nem tudták kiszerkeszteni a 12 szögű gúlából kimetszett 5 szöget. Mivel idegileg fel voltam rá készülve ezért annyira nem viselt meg az eset. Azért valamit összehozunk belőle.
    Ma beugrunk fehérvárra nézelődni. Szeretnék majd karácsonyra részletre venni egy 82cm körüli lcd tévét ami HD (nem full HD) és összekötni a vga.-val. Az lenne a monitor is és a tévé is. Elég ritkán ülök le a gép elé és arra tökéletes lenne egy ilyen. Persze ez még csak terv. Nem biztos hogy kap édes hitelt. Azért reménykedem.
    Úgy látom kávé nem lesz mert visszaaludt.Megyek is és visszabújok mellé..
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák